Prace wykonane przez strażków

REMONT STRAŻNICY

Lista osób biorących udział w remoncie

 

1.        Bochenek Rafał                                                           2.     Chabiński Mariusz

3.        Chabiński Robert                                                        4.     Deś Grzegorz

5.        Dębski Michał                                                              6.     Dziub Michał

7.        Gruszka Andrzej                                                          8.    Gruszka Stanisław

9.        Hola Jan                                                                      10.    Jakubowska Marta

11.      Jakubowski Zbigniew                                                12.   Jędrszczyk Rafał

13.     Jędrszczyk Władysław                                               14.   Jobczyk Stanisław

15.     Kamiński Łukasz                                                         16.   Karbowniczek Michał

17.     Kazanowski Adam                                                       18.   Kazanowski Krystian

19.     Kuc Grzegorz                                                              20.   Kuc Szymon

21.      Lach Jan                                                                      22.   Lach Michał

23.      Mierzwiński Kamil                                                      24.   Mierzwiński Mirosław

25.      Młyńczak Andrzej                                                       26.   Młyńczak Paweł

27.      Mroczek Marcin                                                          28.   Pruś Andrzej

29.      Przeniosło Daniel                                                       30.   Przeniosło Jakub

31.       Przeniosło Rafał                                                        32.   Purtak Robert

33.       Sobczyk Tomasz                                                       34.    Sosiński Jerzy

35.       Sosińska Ala                                                              36.    Sosiński Michał

37.        Sosiński Zbigniew                                                   38.    Sowa Andrzej

39.        Stanek Łukasz                                                         40.    Strączkiewicz Edward

41.        Wilk Damian                                                              42.    Wilk Mirosław

43.        Zieliński Sławomir                                                    44.     Zięba Józef

45.        Zięba Mariusz                                                           46.     Zięba Wiesław

47.         Żak Adam                                                                  48.     Żuber Dariusz

49.         Żuber Dawid                                                              50.     Żuber Michał

 51.         Żuber Patryk                                                             52.     Żuber Rafał

53.         Zieliński Rafał                                                            54.     Zielińska Agnieszka

55.         Gruszka   Katarzyna                                                 56.     Gruszka Marzena

57.         Wilk Sylwia                                                                 58.    Jędrszczyk  Patrycja

59.         Sobczyk Damian                                                        60.    Wilk Adam

61.         Jędrszczyk Tomek                                                     62.    Wilk Michał

63.         Sosiński Mateusz                                                       64.    Pasternak Mateusz

65.         Jakubowski Stanisław                                                66.   Żuber Mateusz

67.         Mierzwiński Bartek                                                      68.   Mierzwiński Kuba

 

Prace wykonane przez strażaków i mieszkańców Zagajowa.

Prace wewnątrz budynku.

–       usunięcie ściany działowej (pomiędzy szatnią a wejściem)                                            –       wymurowanie nowych ścian działowych na pomieszczenia: dla zaplecza kuchennego i  klatki schodowej                                                                                            –         zamurowanie okien od wschodniej strony                                                                –         zamurowanie drzwi między garażem a pomieszczeniem gospodarczym w celu zagospodarowania  na łazienkę                                                                                            –         wymurowanie ścianek działowych w pomieszczeniu łazienki                                 –         zmniejszenie otworu okiennego  w pomieszczeniu łazienki i zapleczu kuchennym, wstawienie okien                                                                                                                      –         usunięcie drewnianej  podłogi i starej wylewki w pomieszczeniach budynku          –         tynkowanie ścian                                                                                                            –         skrobanie starej farby ze ścian i sufitów                                                                   –         montaż  okien drewnianych  od strony południowej (pozyskane od sponsora)                                                                                                                                 –         wykonanie słupów i podciągu na sali świetlicy                                                          –         wykonanie dwóch wylewek i izolacji ze styropianu  posadzki we wszystkich pomieszczeniach                                                                                                                     –         wykonanie zabudowy kominka (materiał własny)                                                      –         montaż  nowej instalacji elektrycznej                                                                        –         montaż  instalacji wodno kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania                         –         położenie glazury na posadzce i ścianach                                                                –         wykonanie konstrukcji schodów z profila                                                                   –         wykonanie zabudowy klatki schodowej i wstawienie drzwi                                     –         położenie tynku mineralnego na ścianach we wszystkich pomieszczeniach       –         montaż szafek kuchennych z surowych elementów                                                 –         wykonanie z blachy nierdzewki okapu i blatu stołu                                                  –         montaż  drzwi wejściowych                                                                                         –         montaż rolet okiennych                                                                                                   –         montaż klimatyzacji                                                                                                           –         montaż stołu bilardowego                                                                                           –         montaż zmywarki                                                                                                              –         montaż szafek na zastawę stołową                                                                            –         wykonanie 6-iu stołów (zespawanie stalowej konstrukcji oraz przykręcenie blatu)                                                                                                                                           –         montaż zakupionego ATLASU

Plac zewnętrzny:   

–         usunięcie starych schodów wejściowych                                                                  –         wykonanie fundamentu pod taras                                                                               –         zniwelowanie terenu przed i za budynkiem                                                               –         wykonanie schodów i tarasu z płyt i kostki brukowej                                              –         ułożenie podjazdu do garażu i chodników, oraz parking przed budynkiem         –         montaż  słupów  podporowych pod zabudowę tarasu                                             –         zagospodarowanie placu z tyłu budynku na parkingu                                             –         wykonanie wiaty na drzewo                                                                                         –         podczas zmiany pokrycia dachowego mieszkańcy usunęli dachówkę                   –         wymiana  okien  w pomieszczeniu garażowym                                                         –         przygotowanie terenu pod plac zabaw                                                                      –         montaż ogrodzenia placu zabaw                                                                                     –         montaż wyposażenia placu zaba

          Prace wykonane przy budowie boiska do piłki nożnej.

 • przewożenie  ziemi do wyrównania (wypoziomowania)
 • uprawa agregatem
 • sianie trawy
 • nawożenie
 • walcowanie
 • spawanie bramek i montaż
 • podlewanie

        Prace wykonane przy budowie boiska do piłki  siatkowej.

 • zagospodarowanie terenu po budowie boiska
 • montaż słupków

      

Prace wykonane przy rozbudowie.

 • przeniesienie przyłącza energetycznego
 • porządkowanie terenu po zakończeniu budowy
 • zagospodarowanie poddasza na nowej części
 1. rozłożenie wełny (ocieplenie)
 2. montaż rusztu drewnianego (konstrukcja drewniana)
 3. montaż paneli i instalacji elektrycznej

 Wartość prac 10 tysięcy

 Wartość prac wykonanych w czynie społecznym to około 76 000 zł.