Dołącz do akcji „Ferie z AED” razem z OSP Zagajów!

9 lutego, 2024

OSP Zagajów serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców i sympatyków naszej społeczności do wzięcia udziału w niezwykle ważnej inicjatywie – akcji „Ferie z AED”. Ta ogólnopolska kampania, organizowana przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej, ma na celu zwiększenie świadomości oraz dostępności defibrylatorów AED w przestrzeni publicznej.

Ferie zimowe to idealny czas, by zarówno dorośli, jak i młodzież, mogli zaangażować się w działania na rzecz bezpieczeństwa swojego oraz bliskich. Akcja „Ferie z AED” to więcej niż pomoc – to szansa na uczynienie naszej społeczności bezpieczniejszą.

Jak możesz się zaangażować? To proste! Wystarczy dołączyć do akcji poprzez aplikację Reanimator Community i dodać do niej lokalizacje defibrylatorów AED, które znasz. Każdy dodany defibrylator to większa szansa na uratowanie życia w przypadku nagłego zatrzymania krążenia.

Dlaczego warto? Szybki dostęp do AED znacząco zwiększa szanse przeżycia. Poprzez twoje zaangażowanie, możemy wspólnie tworzyć mapę życia, która w krytycznych momentach stanie się bezcennym wsparciem.

Podziel się swoim wkładem! Zachęcamy do dzielenia się informacjami o swoim zaangażowaniu w mediach społecznościowych. Pokażmy, jak dużo dobrego możemy zrobić razem, działając na rzecz bezpieczeństwa nas wszystkich.

OSP Zagajów wierzy w siłę wspólnoty i moc pozytywnych działań. Dołącz do nas i razem uczynmy naszą społeczność bezpieczniejszą. Niech te ferie zimowe będą czasem, w którym pokażemy, jak bardzo nam zależy na sobie nawzajem.

Zapraszamy do akcji „Ferie z AED”! Razem możemy więcej.

Więcej informacji na https://zosprp.pl/2024/01/08/feriezaed/