Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze Wrocieryż 2018

24 czerwca, 2018

Mamy to pudło I miejsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Mamy Powiat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Duch sportu i zdrowej rywalizacji, konkurencja, szybkość, dokładność i wszystkie jednostki OSP z Gminy Michałów.

W rozgrywkach wzięło udział:
– 10 drużyn OSP
– 1 kobieca drużyny pożarnicze
– 2 młodzieżowe drużyny pożarnicze (chłopcy w wieku 15-18 lat)
– 4 młodzieżowe drużyny pożarnicze (chłopcy w wieku 12-15 lat)

Tym razem  obyło się bez błędów sędziowskich. To obraz gminnych zawodów sportowo-pożarniczych gminy Michałów, które w tym roku odbyły się we Wrocieryżu  24 czerwca  2018 r.

Wszystko zaczęło się zbiórką drużyn pożarniczych o godzinie 14.00 na specjalnie przygotowanym placu pod zawody.  Druh Włodzimierz Bartocha zameldował stawienie się drużyn na corocznych zawodach prezesowi Gminnemu Prezesowi ZOSP RP w Michałowie Mirosławowi   Walaskowi, który otwarł oficjalnie zawody. Następnie przystąpiono do konkurencji, najpierw sztafeta, a następnie bojówka. My wylosowaliśmy 8 numer startowy. OSP Zagajów w biegu sztafetowym uzyskało czas 58 sekund co uplasowało nasza jednostkę na 1 miejscu Następnie przystąpiono do biegu bojowego, w którym to uzyskaliśmy  44  sekundy, co dało nam I miejsce Zmagania sportowo-pożarnicze bacznie obserwował Prezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Pińczowie jednocześnie Starosta Pińczowski – Zbigniew Kierkowski, z małą łezką w oku kibicował gorąco wszystkim drużynom.

W wyniku przeprowadzonych rozgrywek, kolejność na podium przedstawiała się następująco:

W kategorii młodzieżowych drużyn pożarniczych (chłopcy 12-15 lat): IV miejsce