Msza św. z okazji dnia Strażaka Góry 2019

4 maja, 2019

Po raz trzeci została odprawiona msza święta w intencji Strażaków i ich rodzin,odprawił Proboszcz  Bogdan Szymkiewicz 4 maja w Kościele Parafialnym w Górach Pińczowskich .  Cała uroczystość rozpoczęła się zbiórką strażaków przed Kościołem Parafialnym. Sztandary  z OSP Zagajów i Góry zajęli miejsce w prawej nawie kościoła. Nawstępie proboszcz powiedział dużo ciepłych słów o poświęceniu i służbie jaką pełnią strażacy ochotnicy dla ratowania życia i mienia oraz uczestnictwie we wszystkich  uroczystościach kościelnych.

Na Tą Msze Świętą przybył Prezes Zarządu Powiatowego Zbigniew Kierkowski, który na zakończenie powiedział dużo ciepłych słów.

Jednostka OSP Góry obchodzi jubileusz 100 lat istnienie z tej okazji Prezes Zarządu Powiatu oraz członek Zarządu Powiatu Dariusz Żuber wręczyli DYPLOM UZNANIA.