Triumf OSP Zagajów w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych w Sędowicach!

27 czerwca, 2023

Zwyciężyliśmy w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych, które odbyły się w Sędowicach 25 czerwca! W zawodach wzięło udział łącznie 20 drużyn, reprezentujących różne kategorie. Wśród uczestników było 10 drużyn seniorskich męskich, 3 seniorskie kobiece, 5 młodzieżowych chłopców oraz 2 młodzieżowe dziewczęce zespoły.

Ochotnicza Straż Pożarna z Zagajowa była reprezentowana przez dwie drużyny: seniorską męską oraz MDP Chłopcy. Nasze drużyny te odniosły imponujący sukces, zdobywając pierwsze miejsce w swoich kategoriach.

Nasza determinacja, zaangażowanie i ciężka praca przyniosły zasłużone zwycięstwo. Serdecznie gratulujemy również organizatorom i gospodarzom zawodów, czyli OSP Sędowice, którzy stworzyli doskonałe warunki do przeprowadzenia rywalizacji.

Tego typu zawody nie tylko promują sport i rywalizację, ale również kultywują ducha jedności i współpracy wśród strażaków oraz rozwijają umiejętności ratownicze i pożarnicze. Mamy nadzieję, że zwycięstwo OSP Zagajów będzie źródłem inspiracji do dalszych osiągnięć i jeszcze większych sukcesów w przyszłości.