Zakup sprzętu dla OSP

16 sierpnia, 2017

W dniu 16 sierpnia  została podpisana umowa trójstronna na zakup sprzętu dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Zagajowie. Jednostkę naszą reprezentowała Prezes Alita Żuber, przedstawiciel Komendy Głównej PSP reprezentował asp. sztab. Piotr Wojniak pracownik Komendy Powiatowej  PSP w Pińczowie, Urząd Gminy w Michałowie reprezentowali Wójt Mirosław Walasek oraz Skarbnik Halina Głombińska.

Przedsięwzięcie w ramach Programu modernizacji :

Zakup

Sprzęt uzbrojenia i technik,i specjalnej

  • prądownica typu TURBO                                   1 szt.
  • wąż tłoczny W-52                                               4 szt.
  • wąż tłoczny W-75                                               2 szt.
  • zestaw ratownictwa medycznego R-1                1 szt.