Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Zagajowie!

20 czerwca, 2024

Drodzy mieszkańcy i sympatycy OSP Zagajów! Mamy zaszczyt zaprosić Was na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze, które odbędą się w naszym pięknym Zagajowie już 30 czerwca 2024 roku (niedziela). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00 na placu przy naszej remizie.

Co nas czeka?

W programie zawodów przewidziane są emocjonujące występy drużyn Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (MDP), Kobiecych Drużyn Pożarniczych (KDP) oraz Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP). Będziemy mogli podziwiać ich zaangażowanie, sprawność i umiejętności w rywalizacji o miano najlepszych. Ponadto, specjalnie dla Was, zaplanowaliśmy pokaz psów ratowniczych z grup MCGPR/STORAT. Będzie to niezwykła okazja, by zobaczyć na własne oczy, jak psy te współpracują z ratownikami w akcji. OSP Zagajów bedą reprezentować 2 drużyny: MDP Chłopcy oraz OSP (Seniorzy).

Organizatorzy i Partnerzy

Jesteśmy dumni, że możemy być gospodarzem tegorocznych zawodów. Organizatorami wydarzenia są OG ZOSP RP w Michałowie oraz Urząd Gminy w Michałowie. Małopolska Cywilna Grupa Poszukiwawczo-Ratowniczą zapewni nam profesjonalne pokazy i wsparcie. Patronat medialny nad zawodami objęły Radio TPI oraz Pińczowska.pl.

Dlaczego warto przyjść?

To wyjątkowe wydarzenie jest świetną okazją do integracji lokalnej społeczności oraz wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Przyjdźcie całymi rodzinami, by dopingować nasze drużyny i cieszyć się sportową atmosferą. To również doskonała okazja, by poznać bliżej naszą codzienną działalność i zobaczyć, jak ważną rolę odgrywają strażacy w życiu naszej społeczności.

Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia 30 czerwca w Zagajowie!

Szczegóły wydarzenia:
Data: 30.06.2024 (niedziela)
Miejsce: Zagajów (plac przy remizie)
Godzina: 15:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości! Bądźcie z nami w tym ważnym dniu!