Zawody wojewódzkie MDP

2 czerwca, 2008

Dzień Dziecka z tym roku okazał się dla naszych drużyn MDP dniem występu na wojewódzkich zawodach sportowo-pażarniczych, na które nasze młodzieżowe drużyny zakwalifikowały się już 15. sierpnia bieżącego roku na powiatowych zawodach w Pińczowie, wtedy to żadnej z drużyn MDP Zagajów nie pozostawili wątpliwości kto jest najlepsza drużyna w powiecie, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Wygrana w tych zawodach oznaczała zakwalifikowanie do zawodów wojwódzkich. Od marca chłopcy i dziewczęta sumiennie przygotowywali sie do tych zawodów. Przygowanie to starczyło na 10. miejsce w przypadku chłopców i na 6. dla dziewcząt- sukces czy porażka? Zważywszy na to, że to, że to był pierwszy występ naszych drużyn młodzieżowych na zawodach wojewódzkich i że startują dopiero 2. rok, można to uznać za wielki sukces!!!! Brawo dla nich!!