Zwycięskie OSP. Turniej w siatkówkę

24 listopada, 2008

W niedziełę 23 listopada odbyły się Rozgrywki w piłkę siatkową o puchar wójta gminy Michałów w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Michałowie, w zawodach wzięło udział 8 drużyn: Nauczyciele, Masarze, Patrycja, Sołtysi, Radni, Stowarzyszenie ( reprezentanci urzędu gminy Michałów, łacznie z wójtm oraz proboszczem tatejszej parafii), Stadnina koni i oczywiście drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej. W skład tej drużyny weszli także reprezentanci naszej jednostki: Dariusz Żuber, Rafał Żuber, Rafał Przeniosło i Szymon Kuc. Zawody zaczęly się o godzinie 14:00 i trwały aż do 22:00, a team’y grały do 2. zwycięskich setów. Drużyna OSP pokonało kolejno: Masarzy, Sołtysów, Stadninę koni a zwycięstwa te zaprowadziły nas do finału do którego zakwalifikowali sie też Nauczyciele, po zaciętej walce punkt za punkt, nasz zespół pokonał team Nauczycieli, a potem to tylko taniec radości i odbieranie dyplonu za pierwsze miejsce z rąk pana wójta Stanisłwa Szewczyka. ZWYCIĘSTWO!!!!! Na szczególną uwagę zasługuje Karolina Kierkowska (OSP Pawłowice)- jedyna przedstawicielka płci pięknej w zespole OSP, której niemałe umiejetności przysłużyły się do zwycięstwa naszej drużyny. To już drugie zwycięstwo OSP z tych rozgrywkach!